Slevomat - Sněz co můžeš U Pavouka

01.04.2011 20:32

Slevomat aktuálně nabízí na první pohled zajímavou slevu ve stylu "sněz co můžeš" v pražské restauraci U Pavouka. Z původních 990 Kč se údajně jedná o 54% slevu na 449 Kč. Při bližším prozkoumání už ale nabídka příliš výhodná není. Řekněme si proč. V první řadě platí cena pouze pro jednu osobu. Ta za 449 Kč dostane možnost jíst, co hrdlo ráčí, a zapít to dvěma nápoji (malé pivo či víno).

Češi na podobné akce, kde mohou konzumovat do sytosti, slyší. Je však třeba se ubránit prvnímu dojmu nádherného večera, kdy si pořádně nařáchnete panděro. Kdo ve skutečnosti stojí o to se přejíst? Při znalosti následků asi jen málokdo. Tato akce k tomu přitom svádí. K dispozici bude především velmi tučné a poměrně levné  jídlo, jako jsou buřty, klobásy, kachna či guláš. Kdo by se těšil na hovězí steak, má stejně smůlu - z hovězího je pouze guláš. Ze sladkého pak pouze jakýsi domácí perník. Přílohou jsou pouze knedlíky a zelí. 

Myslím, že 449 Kč za osobu lze investovat do mnohem příjemnějšího a luxusnějšího jídla. Tato akce pochopitelně hraje na středověkou notu (součástí bude i show, což je ale při večeři spíše otrava - přiznejme si to), nejspíš se ale zvrhne v obžérství s nutností platit za další nápoje. Obsluha vám jistě nezapomene připomenout, že už jste na suchu a že by bylo dobré objednat si další, nepříliš levné pití.  

Tuto nabídku tak lze doporučit pouze těm, kdo mají opravdu velký hlad a jsou schopni toho hodně zkonzumovat, aniž by jim bylo následně špatně. Jinak se spíše vyplatí počkat na jinou gastronomickou nabídku, ve které bude například celé menu pro dva i s lahví kvalitního vína. Jistě se brzy nějaká najde. 

Navíc se domnívám, že původní cena slevomatí nabídky, tedy 990 Kč za osobu, je dosti přestřelená. Akce "sněz co můžeš" totiž pořádají mnohem kvalitnější podniky s lepšími surovinami a obvyklá (nezlevněná) cena je 500 Kč, byť bez nápojů a středověké show. 

—————

Zpět


Diskusní téma: Slevomat - Sněz co můžeš U Pavouka

Datum: 14.04.2011

Vložil: martas

Titulek: vic nez sqely

Vyzkousel jsem tuto akci a mohu jen doporucit. Clovek se naji a to vic nez dosatecne, a jeste se pobavi. Cili vrele doporucuji!!

Co se tyka clanku, Je to praha, tak necekejte nic za 20cku!! Navic prijemna obsluha a dobrej program. Pokud cekam, ze se najim bez hudby a prezeru se mno tak si zajdi do mekace (fuuuuj).

Jeste jednou doporucuji a nejen jednou.

Odpovědět

—————