Kolo štěstí Slevomatu zřejmě klame

07.06.2011 15:16

Oblíbené Kolo štěstí na Slevomatu, které se před časem po určité odmlce vrátilo, podle mnoha uživatelů nedává šanci na stejné výhry jako původně. Výhry jsou u Kola štěstí vypsány a mělo by se jednat o 22.000 Kč na různých částkách denně. Měsíčně se jedná o vysokou částku 660.000 Kč. Jenže uživatelé jsou ve fóru pod Kolem štěstí stále nespokojenější. Tvrdí, že vyhrát je prakticky nemožné. Dříve to bylo výrazně snadnější, navíc na Kole štěstí paradoxně točilo více lidí. Když už někdo do fóra zaznamená výhru, jedná se takřka výhradně o částky ve výši 20 kreditů. Dříve se objevovaly zkazky o výhrách i 50 a 100 kreditů.

Kolo štěstí už také není přístupné jako aplikace na Facebooku. To do snížení možných výher, aniž by ale nové výhry byly ve správné výši uvedeny, zapadá. Facebook totiž soutěže kontroluje a ty podvodné manže i s celými facebookovými stránkami. To Slevomat zjevně nechce riskovat. Šéf Slevomatu Tomáš Čupr také nedávno mluvil o snížení marketingového spendu, tedy prostředků určených na propagaci, do níž spadá také Kolo štěstí. Přes různá upozornění ale Slevomat stále drží starou výši možných výher, přestože je zjevné, že výše skutečných výher je výrazně nižší.

 

—————

Zpět


Diskusní téma: Kolo štěstí Slevomatu zřejmě klame

Datum: 27.04.2012

Vložil: Lída

Titulek: kolo štěstí

Ahoj všichni příznivci kola..... spíš neštěstí než štěstí.Točím každý den,a nikdy niiiiic.Jsem příznivce slev a tak mě to mrzí.No co mám známe okolo sebe,tak také niiiic.Ztrácíte tím příznivce.Zdar,novým zítřkům. :):) Lída.

Odpovědět

—————