Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 09.06.2011

Vložil: Martin

Titulek: Slevová prasárna

Dne 27.5. jsem bohužel navštívil s voucherem (neomezená konzumace z 23druhů piv,500g tatarák, jedno silné lahvové pivo-cena 499kč) restauraci Svět piva.
Po nahlášení čerpání voucheru jsme byli vykázáni z restaurace,která bývá prezentovaná na fotkách a byli jsme přesunuti do vedlejšího vchodu,který vede přes dvoje umakartové dveře s posprejovanou červenou šipkou do malé 5/4m i s barem,tmavé a zatuchlé místnosti.Ta je vybavena asi pěti stoly a lavicemi,kde se pak zády opíráte o lidi, kteří sedí za vámi.Jak jsem byl po telefonátu majitelem upozorněn ta je pro vouchaře.
Při požádání o pivní lístek jsem byl obsluhou odkázán na tabuli,kde bylo na výběr pět druhů piva značky Konrád. Vybrali jsme si dvě piva.To co nám obsluha donesla to jsem ještě neviděl a že jsem těch hospod prolezl. Naplněná 0,5l sklenice až po okraj s milimetrovou pěnou.Následně jsem se napil a zjistil jsem že pivo je totálně nepitelné z důvodu zkaženosti.Paní co obsluhovala nám pak tvrdila,že to točit musí a jiné nemá. Chtěl jsem si objednat jiné pivo ze slibované 23druhové nabídky,ale dle obsluhy si musím dojít nahoru a ať počítám s tím,že na jedno pivo budu čekat tak půl hodiny.
Následně nesli vedle ke stolu nějakou tmavou kejdu, asi tatarák.To už jsem nevydržel a požádal o vrácení voucheru,ten mi byl vrácen.
V pondělí jsem volal na telefoní číslo,které je na voucheru,kde jsem se chtěl dozvědět,kde se stala chyba. Zvedl to majitel.Nedalo se s ním vůbes mluvit,stále vyhrožoval advokátem a pokutou pro pomluvu a že jeho dopis stojí 10000kč atd. Že prý je všechno v pořádku,že vše kontroluje a že to jsou lži.
Tímto chováním mě donutil přistoupit k jiným krokům. Obrátil jsem se na ČOI ČR.
Všem kdo měl podobnou zkušenost je možné vše nahlásit na tel.čísle 296 366 219.
To není možné,aby někdo dělal takovou prasárnu a z lidí ždímal takto peníze.Ve vyhledavači Googel si zadajte diskuze Svět piva a zjistíte,že těch napálených lidí je hodně.
Nemám důvod si nějak vymýšlet,chtěl jsem se s ostatními podělit o špatnou zkušenost a ostatní potencionální zájemce důrazně varovat.








Zpět na diskuzi