Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 28.05.2011

Vložil: Lenka

Titulek: Nestačím se divit!!!

Náhodou jsem si do Googlu zadala jmenovaný podnik, abych se dozvěděla něco více o místě, kam jsem si koupila 2 vouchery (zaplaťbůh, že ne víc!) na "úžasný 400g tatarák s topinkami a pivem!". Mimo jiné na mě vyskočila i tato diskuse a musím přiznat, že jsem ji četla s otevřenou pusou! Je v dnešní době něco takového možné? V době, kdy se všechny restaurace i hospody snaží o maximální spokojenost zákazníka, chovají se převelice slušně a váží si každého, kdo si vybere právě jejich podnik?!?! Po přečtení mnoha důvěryhodných vzkazů se mi dělá zle při pomyšlení na to, že bych si snad měla jít do takové "putiky" sednout a dostat "šlichtu z masa a kečupu" místo tataráku - pokud tedy po dvou měsících vybojuji rezervaci?!?!?!?!?! Kde to jsme, proboha?!
Mohl by mi někdo, prosím, poradit jak nejlépe vyřešit mou situaci?! Žádat vrácení peněz od majitele, nebo zkusit jít na ten tatarák? Nebo raději obětovat ty peníze a nepokoušet se o nic? Upozorňuji, že jsem studentka (21) a jednání s konfliktními lidmi, kteří vyhrožují, jsou arogantní a urážejí své zákazníky, je mi vskutku cizí..... děkuji za odpověď.
Ocením jakoukoli vlastní zkušenost, která vedla k vyřešení situace...... PS - zkoušel si někdo (kdo si zakoupil voucher na tatarák) navrhnout, že si ho odnese s sebou???? Děkuji





Zpět na diskuzi