Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 11.01.2012

Vložil: bohun

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa Piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

HojNo, takže poslední článek sem tady napsala před...no celekm hodně dlouhoPřemýšlela sem tak o blogu, a prostě nechtěla sem ho zrušit, ale nemám důvod ho nechávat, nepoznala sem tady žádný fajn lidi, se kterýma bych si jakože hodně psala, bohuželNo co je nového...Jedna věc, co mě dost nasrala, a nechápala sem z toho(nebudu to tady psát, ví to jenom pár lidí), prostě dojeb hroznejProstě něco v rodině, bude to hrozná změna, uplně, no nebudu to už řešit prostěJinaak ve škole...Nemám ted zrovna nejlepší známky, chyběla sem 14 dní, byla sem nemocná, takže sem si sešity opisovala, a pak sme psali, tak sem to neumělaV pátek sme si psali známky, jako čtvrtletí, no mám tři 3ky, a u dvou předmětů mám 2-3, ale nemám důtku, doufám že ani na konci mít nebudu, jako minuleVe škole celkem sranda tedka, ale některý předměty fakt nesnáším, třeba přírodákBavili mě zvířata, ale lidský tělo, soustavy, srdce a podobný mě fakt nebavíDost o škole užVe středu pudu do školy jen asi na 3 první hodiny, du na rovnátka, tyvole noOd minulý kontroly sem je neměla v puse, ááá, mě zabijeeA ve čtvrtek mám narozky, tatík mi už koupil něco, boty (Nike), postel a stůl...Ještě to sice nemám doma, protože postel, jako rozměr mojí matrace, neměli, takže dělaj na míru, a stůl neměli složenej, takže tak přes přístí týden by sme pro to měli zajetA od mamky to fakt nevím co mám chtít, nic mi nechybíMobil nechci, protože bych ho zase rozbila jako těch 8 co sem měla, teda jeden ještě mám, ale trochu se nák sekáá, nevadíTakže nevím noDneska sou čerti co? No tady nikdo nechodí, ani minulej rokDobrý no, ve škole byliNo co ted...Jo...Vánoce...Sem domluvená, že dostanu novou žehličku, pak dám fotku...A co vy chcete na vánoce??

No ted se mi vypl notas, ještě že se mi to uložila, jinak bych už nic nepsalaNo dál...
Ten blog, nevím jestli zruším, protože mě začlo bavit psát deníček prostěěTakže ještě nevím, asi tady ještě budu otravovatAsi ještě konečně oběhnu Affs, pamatujete jak sem psala ten článek, že tady chodit nebudu, že komu to vadí at si mě smaže?...No takže mi tam napsali, že to neva, že mě nikdy nesmažou, no a nedávno si mě někdo smazal, neřeším, jak budu obíhat, zkontroluju jestli mě maj všichni v Affs ještě nebo si mě smazali, a nic neřekliNo co ještě...Ted se mám celkem fajn, těším se na vánoce...Ještě nemám ani jeden dárek, prachy taky nemám, toje na hovnoNevím, kde vzít prachy jakooMusím to nějak udělat prostě, a těším se na vánoce ve třídě, doufám že to bude fajn, losování dárku, povídání a takMinule sem si vylosovala čokoláduJinak nevím, jestli bude vánoční dess, zkusím někde pohledat, kdo by mi udělalJinak ted si asi půjdu uklidit pokoj, mě to začlo bavit uplně moocTohle je asi nejdelší článek na tomhle blogu, mazec, vždycky sem chtěla napsat dlouhej článek, ale nikdy sem neměla co psát tedka je plno novinek, baví mě to psát, stejně to nikdo číst nebude, protože takový dlouhý nudný články koho by bavili žeBudu ale psát častěji, baví mě to prostěNo tak se mějte hezky Č ů S





Zpět na diskuzi