Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 27.12.2011

Vložil: Roman

Titulek: on to někdo ještě kupuje?

Opravdu nechápu jak se po roce očividných podvodů stále daří Světu piva umísťovat další a další nabídky. Sám jsem si naběhnul už loni, když jsem si koupil 20 voucherů na nebeslev na "neomezenou konzumaci piva" s tím, že uděláme akcičku s kamarády. za dobu platnosti voucheru jsme se tam dostali jednou, s rezervací dva měsíce předem a max pro 4 osoby a ještě jsem se hodně rozmýšlel, jelikož rezervace probíhala tak, že nejprve majitel prohlásil, že je plno pořád a až na třetí mail, tam "našel" pár míst. Neomezená konzumace spočívala v max 1 pivu na dvě hodiny. jelikož na celou restauraci byla jedna servírka, která odbíhala do kuchyně vařit. Docela mi ji bylo i líto, kmitala o 106 a stejně byli všichni u suchánků, jelikož se to nedalo stihnout, což byl myslím i záměr. Po této zkušenosti zbytek voucherů za 1250,- propadnul. Když jsem projížděj historii nabídek na slevových serverech, zjistil jsem, že prodali přes 15tis. voucherů na všechno možné do hospůdky s kapacitou asi tak 50 míst a platností půl roku, což nebylo možné vybrat ani při 100% obsazenosti každý den. V té hospodě ještě předtím než se majitel rozhodl pro podvody s vouchery stálo nejlevnější pivo 20-25kč a jídlo do stovky. pak začal prodávat 75% slevu a všechno 4x zdražil.





Zpět na diskuzi