Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 23.12.2011

Vložil: Ondřej Žižka

Titulek: No... Smíšené pocity...

Dnes jsem se snažil zarezervovat místo do konce roku a to čeho jsem se bál, že bude plno, tak se potvrdilo. Není to moje první slevová akce, ale vždycky se mi podařilo se s danou společností nějak domluvit. I pokud měli do konce termínu plno. Několikráte se mi stalo, že neváhali akci prodloužit. Náš rozhovor s panem (jméno už si bohužel nepamatuji) se sestával z toho, že kupon jsem měl již dlouho (to nepopírám, mám ho od dubna) a že do konce roku má plno. Telefon mi pán zvednul na první zavolání (což jsem byl sám překvapen). Pak již jen neustálé opakování: "Do konce roku máme plno. Do konce roku máme plno." Překvapilo mě že tato odpověď zazněla i na otázku, jestli to nechce vyřešit nějakým jiným způsobem. Neustále jen opakování do konce roku máme plno, do konce roku máme plno. Měl jsem k poukazu dostat ještě 2 piva Delirium Tremens. Řekl jsem, že si přijdu jen pro ty 2 piva a zase půjdu pryč, čímž to bude vyrovnané. Odpověď: Do konce roku máme plno, mě už ani nepřekvapila. Otázka zda se mnou chce řešit konec platnosti poukázky a obsazenou hospodu byla opět ukončena větou: Do konce roku máme plno. Vlastně na jakoukoliv otázku jsem dostal odpověď že do konce roku má plno. Již jsem v podniku byl. Ne že bych z toho byl unešen... Jídlo jsem snědl, pivo vypil, ale nic kvůli čemu by podle mě stálo za to se tam vrcet. Když jsem viděl ty ceny, tak bez toho slevového kupónu tam snad ani nemá cenu chodit a i to mi přijde celkem předražené. Když si porvnám útratu 1000,- bez slevy třeba v Potrefené huse a 1000,- se slevou tady, tak asi tušíte na kterou stranu se přikloní ručička vah. Pána na telefonu samozřejmě nikdo nemůže nutit, aby akceptoval kupony mimo jejich platnost, ale poprvé jsem se setkal s tím, že ani když ty kupóny platí a on nemůže splnit za co se zavázal, tak se nechce a to slovo zdůrazňuji NECHCE!!! bavit o jakémoliv jiném řešení. Ať to byly masáže, pralinky nebo kus masa u řezníka, vždycky jsme se nějak dohodli a oni se chtěli dohodnout i když už to bylo ke konci termínu. Tady se dohodnout nechtějí a odvolávají se na počátek platnosti kupónu. Jediné co jsem tím chtěl říct, že na rozdíl od ostatních tu chybí trochu vstřícnosti, kteru jsem kdykoliv a kdekoliv při těchto slevových akcích našel. Na druhou stranu i negativní reklama je reklama. :-) Mezi námi. Myslím, že kdybych tam přišel kterýkoliv den příští týden, tak tam určitě bude minimálně 10 míst kam bych si mohl sednout a žádná firemní akce.:-) A pokud bude pán ze Světa piva reagovat, tak odpověď jistojistě bude, že kupon mi platí od dubna a do konce roku má plno. :-) Čert vem prachy, spíš mě štve ten přístup. Nabádání k tomu, že si mám stěžovat, posílat ČOI a hygienu, že tam byli a že nic nenašli... A že si mám stěžovat u právníka a na městské části, ale že mi to bude stejně k hovnu.





Zpět na diskuzi