Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 20.12.2011

Vložil: darny

Titulek: Re: průběžně vedu

Včera - 19.12.2011 jsem osobně navštívil tuto palírnu. Hned při vstupu mne uvítal kyselý smrad a na to, že to má být nekuřácká restaurace i kouř. A to jsem prosím kuřák. Servírka mi sdělila, že je tam první den a že mi rezervaci nemůže udělat a zavolala číšníka. To bylo arogantní hovado, které mi stále demagogicky tvrdilo, že osobně si rezervaci nemohu udělat, pouze a jen telefonicky. Přes mé námitky, že nikdo telefone ani ne jednom z telefonních čísel telefon nebere, mi stále mlel o "jediné" možnosti a to telefonem. Na mailovou komunikaci také nikdo neodpovídá a tak jsem se vydal na Živnostenský odbor, který sídlí o dva domy výš. Tam jsem na kontrolním oddělení podal stížnost, potom jsem se vydal podat trestní oznámení na PČR. která je také hned vedle. Po celé této anabázi, která trvala asi 4 hodiny jsem vyšel ven a co nevidím, pět nasranejch chlapů. Zeptal jsem se co se stalo a oni mi řekli, že přišli o 10 minut dřív. Hospoda prázdná, tak se chtěli posadit a číšník je vyhodil s tím, že mají rezervaci až od 18:00. Šli tedy ven a dali si cigáro, pokecali a vrátili se do hospody v 18:03 a číšník je vyhodil, protože přišli pozdě a rezervace jim tedy propadá...
Dobře vymyšlený podvod... Takže vážení diskutující, nenechme si srát na hlavu takovými podvodníky. Podávejte podněty nejen ČOI (ta vyřeší hovno), ale i Živnostenskému odboru - kontrolnímu oddělení a hlavně podávejte trestní oznámení pro podezření podvodu a nenechte se policajtama a jejich nechutí k práci odradit.





Zpět na diskuzi