Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 14.12.2011

Vložil: Zdeňka

Titulek: Re: je to podvod jako prase

Rada je jediná - nechat si zabalit jídlo s sebou.
V euforii z ceny "propijte a projezte 1500 za 300" jsem zakoupila 3 kupony na Minasleva. Jednou se nám podařilo se do restaurace vnutit, ale zážitek byl katastrofální, nealko v nabídce na lístku ano, ale fakticky pouze točená limonáda a dvě lahvičky kolové limonády 0,5L z Lidla, totéž se opakovalo i s alkoholem skotská jedna polovina lahve tuším Grants, bourbon místo nabízeného Jim Beam jsem dostala jakýsi jako bourbon snad Kentucky Jack nebo něco takového, plná láhev alkoholu se v tomto podniku nenajde a z opravdu obrovské nabídky piv stejně mají jen + - čtyři druhy točeného ( pouze světlé ) a ve skle nebo v plechu žádné. Servírka srší ochotou (ironie) jídlo průměr. Momentálně už do konce roku není možná rezervace volno už mají jen ve všední dny od 12 -14. Po reklamaci mi napsali že pokud nesouhlasím s termíny mám si vzít jídlo s sebou nebo kupon někomu věnovat. Zážitek je nezapomenutelný takže aby kupony nepropadly si hold necháme jídlo zabalit a sníme ho v pohodlí domova u lahvinky toho na co budeme mít chuť a ne to co z nouze objednáme. Nebo se na to vykašleme a podáme hromadné trestní oznámení a ne jen na Svět piva, ale i servery prodávající kupony !!! Jdete do toho ??? pište SMS nebo volejte 774884104 Zdeňka





Zpět na diskuzi