Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 06.12.2011

Vložil: Míra

Titulek: Restaurace Pivní svět = HNUS !!!

Tak mi to nedá ,abych po dnešní (5.12.) návštěvě tohoto podniku nevaroval všechny budoucí "šťastné" návštěvníky a majitele voucherů (já konkrétně od MINASLEVY) před návštěvou tohoto podniku.
Šťastné myslím samozřejmě v ironii ty, kterým se už jen "podařilo" získat po tuhém boji s ukrajinsko- rusky mluvící nehorázně neochotnou paní na telefonu 736447332 rezervaci (já konkrétně v polovině listopadu na jediný volný termín v měsíci prosinci, a to bylo právě 5.12.). Rezervaci na místě mi striktně odmítli udělat, lze prý jenom telefonicky.
Přišel jsem za 4 min. šest (rezervace byla na 18. hod.), a smradlavý tlustý číšník, ze kterého to táhlo, mi nebyl schopen říct, i když byly téměř všechny stoly prázdné, kde že je vlastně ten náš stůl pro 4 osoby
(musím počkat, až bude 18 hod.) Když přišli ostatní, přidělil nám stůl, a: na objednání nápojů a jídla jsme
čekali přes půl hodiny, na přinesení nápojů 3/4 hodiny a jídla necelou hodinu po objednání.
Potom se přihodilo, že se zastavila v hospodě ještě jedna naše známá, které jsme se zmínili, že zde
budeme, avšak i když bylo v restauraci u různých stolů celkem 14 volných židlí, bylo jí zakázáno tímto
číšníkem si sednout, protože rezervace byla jen pro 4. Odmítl jí obsloužit, ale i nás už po objednání
dalšího (= 2. piva) ignoroval. Jídla: jednotná cena kuřecího i vepřového masa 250 Kč, porce ani ne poloviční oproti gramáži na lístku + příloha za 55 Kč. Cena piva jednotná - 69 Kč (v této lokalitě a cenové
skupině trojnásobná) Podobné zkušenosti a nespokojenost byly u 2/3 hostů (kteří to dávali najevo).
O zmiňovaných tatarácích jinými hosty raději ani nemluvím.
Sebrali jsme se a v půl deváté odešli jinam (do nedaleké restaurace U hroznu), kde jsme se vzpamatovávali v klidu a pohodě z NEJHORŠÍHO POSEZENÍ V HOSPODĚ v životě, a to v restauraci
P I V N Í S V Ě T na Havlíčkově náměstí 7, Praze 3. PODVOD, HNUS, AROGANCE personálu
a výsměch všem !!!!!!!! Své dojmy jsem napsal i na slev. portál MINASLEVA, ale pochybuji, že to má nějaký význam, takže alespoň varování všem budoucím návštěvníkům, aby vystřízlivění z reality při návštěvě této restaurace proběhlo alespoň bez újmy na zdraví!





Zpět na diskuzi