Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 28.11.2011

Vložil: Chozze

Titulek: Horší než strašný

Dobrý den přátelé dobrého piva.
Bohužel jsem také zakoupil voucher,čekal jsem throzný,ale to co se nám přihodilo,je dost těžko uvěřitelné !

Měli jsme potvrzenou rezervaci-mailem od jakési paní Dvořákové na sobotu od 14 hod. a to pro 8 lidí.
Byli jsme tam včas,ale pajzl zavřenej-po 15 hod. a bouchání na dvěře vylezla asi servírka-od pohledu hrůza a jako co chceme !! Řekli jsme ,že máme rezervaci od 14 hod. a na což ona,jako že at vypadneme,že má zavřeno a otevírá až od 16 hod. a pro někoho jiného !!
To se nám nelíbilo a chtěli vyvětlení a náhradu !!
Víte co následovalo ?? Zavolala na nás policii,která přijela,opsala si naše občanky-vykázala nás a bylo po pití vyborného pivečka a po luxusním tataráčku !!
Těžko uvěřitelné ,ale bohužel pravda !!
Ted když píši reklamaci na svět piva,tak my bylo vysvětleno,že jsme byli opilí a agresivní a tudíž nás musela policie-na což maj prý podle vyhlášky právo,vyvést z RESTAURACE ''

Zažil jsem už po restauracích snad všechno,ale tohle je fakt síla !!
Odvolání neni a nikdo by ho stejně nevyslyšel-pokud máte někdo nákou radu,budem za ni rádi-tohle přece nemůže pokračovat do nekočna. Joechozze@seznam.cz





Zpět na diskuzi