Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 05.11.2011

Vložil: Hanina N.

Titulek: Info z 4.11.11

Po pravidelném sledování recenzí na Svět piva jsem vůbec neměla chuť do této restaurace zajít. Voucher v hodnotě 500,- jsem měla na neomezenou konzumaci piva a na dva tataráky se spoustou topinek. Nakonec jsem to chtěla vidět na vlastní oči a tak jsme v páteční podvečer vyrazili. Zas tak tragické to nebylo, tatarák nám moc chutnal (a ani následující den se nám po něm špatně neudělalo :-) ) Piva měli dostatečné množství, nebyla jen asi čtyři kvasnicová. Přítel - pivař, na chuť nic nenamítal. Obsluha v pohodě, na nic jsme nečekali. Prostředí je normální - průměrná hospoda, nečekejte žádnou luxusní restauraci. Záchody staré, ale čisté. Ceny v jídelním lístku jsou velmi vysoké, ale vzhledem k typu našeho voucheru nám to nevadilo
Jediné co nás zaskočilo bylo, když před 21 hod. začala servírka zvedat židle a lidem asi u čtyř obsazených stolů sdělila, že se jí rozbil kompresor a tak že o hodinu dřív zavírá.... My tam byli naštěstí už od čtyř hodin, ale mít rezervaci třeba na osmou, tak to by byla síla.... Dárek který jsme měli dostat - nějaká lahev belgického piva nebyla k mání, vyfásli jsme nějaké jiné, německé pivko.
Takže vážení, nebojte se, za zkoušku nic nedáte. V nejhorším půjdete jinam a při kupování voucherů budete lépe vybírat.





Zpět na diskuzi