Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 30.10.2011

Vložil: Martina

Titulek: To bylo něco..

Ráda se připojím do této diskuze. Kupón do Světa piva jsem zakoupila už někdy na jaře s tím, že jeho platnost je do konce roku. Cca před měsícem jsem si řekla, že ho využiji a zavolala na rezervační linku z kupónu. Paní na druhé straně zněla vcelku normálně, jen mi sdělila, že je teď hrozně narváno a nabídla mi termín za 3 neděle. Po 3 nedělích nastal den D a já se tam ve dvou vypravila. Podotýkám, že sem vůbec nečetla ničí zkušenosti a netušila, co mě čeká. Přišli jsme tam, kde nám sdělili, že tam žádná rezervace na tohle jméno neni a nazdar. Servírka někam volala a pak nám řekla, že rezervačku máme ale až za 2 dny. Nechtěla jsem to dál rozmazávat, takže sme odkráčeli s tím, že teda za 2 dny, těžko říct, na čí straně se stala chyba. Po dvou dnech sem si chtěla rezervačku potvrdit a zavolala tam znovu, abych se ujistila, že tentokrát to fakt platí. Paní mě tam opět vůbec neměla, byla nepříjemná a napsala mě tam znovu, takže jsme šli. Tatarák teda opravdu nic moc, nezeptali se, jestli ho chceme namíchat, topinky rovnou namazané...no úroveň nula, když pominu, že se jednalo o vepřové maso. Prostředí hrozné, zima, záchody hrozné (nejedná se vůbec o to, zda jsou moderní, ale k čistotě to mělo daleko a v tom si máte dát tatarák?!). Měli jsme k tomu nějaká piva zdarma, zajímavé bylo, že ať jsme si objednali jakékoliv, vždy bylo točené ze stejné pípy a chutnalo naprosto identicky - mimochodem ten večer se točilo ze 3 píp - světlé, tmavé a limonáda, zvláštní...tak jsem udělali zkoušku, kdy kamarádka chtěla to stejné pivo co já...paní přikývla a šla, je fakt génius? to si po 15ti minutách pamatovala co sem si dala, když tam maj takový výběr? Vždyť ani já si to už nepamatovala. Obsluha fakt katastrofa, zájem něco prodat, nabídnout nula, styl jednání se zákazníkem katastrofa. Vůbec nedoporučuju, už bych tam nešla a jen doufám, že tohle ČOI nebude dlouho tolerovat. Jsou to pěkní hajzlové (a to sem fakt jinak slušnej člověk).





Zpět na diskuzi