Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 20.10.2011

Vložil: Grimbergen

Titulek: Jen pro zajímavost...

Svět piva jsem občas navštěvoval před cca. dvěma lety. Podotýkám, že pouze proto, že jsem nevěděl o jiných podnicích, kde lze najít na čepu piva z malých pivovarů. Přestal jsem ten příšerný pajzl navštěvovat poté, co jsem několikrát po sobě ochutnal zkaženou, zapáchající Baronku (pověsit ho za tohle...) a KYSELÝ Hoegaarden. Zkažený Kasteel také stál zato. Mimochodem, snad nikdy jsem tam nedostal pivo vychlazené.

Ale proč píšu. V té době pan "podnikatel" Kensy "zaměstnával" lidi bez jakékoli smlouvy a dával jim směšně nízký plat (cca. 7000 Kč měsíčně). Spřátelil jsem se s dívkou, co u něj tenkrát pracovala, byla z venkova a poněkud dezorientovaná. Vůbec netušila, že je něco špatně, že kdyby se jí v práci něco stalo, nikdo jí nic nezaplatí a podobně... Naštěstí se pak odstěhovala zpět domů.

Kensy je zmetek. Nechutná svině, která se nezastaví před ničím. Hajzl, který se neobtěžuje dodržovat ani ty nejzákladnější pravidla a nezáleží mu na ničem, kromě vlastního zisku. Pevně doufám, že si na něj někdo někde počká a zmlátí ho do krve. Ostatně - noční Žižkov je pro něco takového ideální končina, nicht wahr?





Zpět na diskuzi