Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 19.10.2011

Vložil: Eliana

Titulek: Re: Tak tu mame zase jednu neodolatelnou nabidku pro kaskadery...

Já i má kamarádka jsme zažily šok už při samotné objednávce.Nejdřív tam volala kamarádka a byla naprosto
konsternována chováním paní,která rezervaci přijímala.Ač je kamarádka velice slušná a alkohol pije při vyjímečných příležitostech,po ukončení hovoru pojmenovala paní jediným možným slovem,prohlásila,že tohle už ji stačilo,tenhle podnik a tuhle paní nechce vidět na vlastní oči a šla si dát panáka....Ještě po hodině a 2 panácích,nebot po tomhle zážitku ji 1 nestačil,nemohla uvěřit tomu,co zažila.
Mezitím jsem se snažila udělat moji rezervaci já.Na mně paní naštěstí vyloženě neřvala/jako na kamarádku,která se spletla při diktování čísla/,ale tak nepříjemnou,arogantní a otrávenou paní jsem snad v telefonu ještě neslyšela!!!Slova jako "prosím","děkuji" nebo "naschledanou" zásadně nepoužívá a přirovnání,že se mnou mluvila jako se psem ,použít nechci,protože na svého psa mluvím nesrovnatelně příjemněji....Po ukončení telefonátu jsem na internetu zuřivě hledala kontakt na majitele,ale nenašla.Dnes jsme objevily tuto diskuzi a děkujeme bohu,že nás všechny zkušenosti ostatních utvrdily ve vrácení peněz a v našem úsudku,že tahle neuvěřitelná paní prostě nemůže pracovat v dobré restauraci........





Zpět na diskuzi