Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 16.09.2011

Vložil: QINET

Titulek: Re: Re: Re: ?

Nejenom poslední odstavec ae i tato reakce mě usvědčila v tom, že jste buď přímo majitel nebo jeho řekněme komplic.. měla jsem nejdříve rozepsanou milejší zprávu, ale NE!

Vážená, Vy se všude, kde je zmínka o této restauraci vyjadřujete jako jediná kladně... Sice říkáte, že to nebyl gurmánský zážitek,ale energie do toho sdělit lidem o negurmánském zážitku máte tedy hodně, když máte čas psát na desítky fór....

Zakoupila jsem si tedy jen voucher na 0,5 kg tatarák, ale když si představím, že toto udělalo 1200 lidí po 199 kč, tak je to celkem skoro 250 tis. Když z toho polovina lidí nemohla využít, tak 100 tis. výdělek dost dobrej ne? Jak zde uvádí jedna paní a větší část nebyla využita jelikož se do podniku nedovolalo nebo se setkalo s arogancí, tak tedy fakt super business. Za nic hodně legrace, bohužel ne pro platícího.


Tak tedy stačí vymyslet jinou akci a šušníky se jen sypou.. :) no a když to nepujde tady, tak se otevře nová hospoda.. :)

Super.. zajímavé je, že tato restaurace má možnost publikovat i na jiných slevových serverch, co já vim, tak např. na slevomatu je podmínka exklusivita a tudíž majitelé pak nemohou po určitou dobu dělat akce u konkurenčních serverů.. Možná to má i jiný smysl.. co my víme.. :)

Hezký večer, Q*





Zpět na diskuzi