Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 15.09.2011

Vložil: Milan

Titulek: Návštěva

Tak moje zkušenost nebyla až tak hororová jak to podle většiny příspěvků tady vypadá. Byli jsme tam včera s přítelkyní a ještě se dvěma známými. Já jsem si dal tatarák, ona kuřecí steak.Přátelé si dali také tatarák a krkovici. Faktem je že tatarák byl nějaká neidentifikovatelná směs masa, rozhodně ne pravá svíčková, ale jelikož byl dobře ochucený tak se dal sníst. Na topinkách byl sice už česnek, ale i to jsem zkousnul, jelikož to byl čerstvý česnek. I když radši bych s ho měl vedle a česnekoval podle potřeby. Pivo bylo dobrý, i když byly jenom světlý piva, přítelkyně měla chuť na řezané, ale i to se dalo skousnout.
Co s týče rezervace, tak s tou byl zprvu opravdu problém, nemohl jsem se celý den dovolat, telefon dopoledne dokonce vypnutý. Když jsem se dovolal, pán na druhém konci nebyl zrovna nejpříjemnější. Dal m na výběr 2 termíny, jeden dopoledne přes oběd, což jem nemohl, kvůli práci a druhý večer tentýž den od 8 hodin. Tak jsem to vzal.
Měli jsme voucher na neomezenou konzumaci, vhledem k přemrštěným cenám nebyl problé to ve čtyřech utratit.
Obsluha byl celkem faj. Taková starší servírka, ale milá.
Takže dojmy - tatarák chuťově dobrej, ale znova už bych si ho nedal ani já ani moji známí. Přítelkyni steak chutnal, alkorát ho kazila ta kupovaná omáčka. Pivo dobrý.Ale že bych tenhle podnik vyhledával častěji, to asi ne.Ale zase takový horor jak tady píšete to nebyl.





Zpět na diskuzi