Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 06.09.2011

Vložil: Forleni

Titulek: ?

Opravdu se tady ukazuje česká povaha, umíte jenom kritizovat a urážet. Ale když se prostě někomu jako mě stane že je celkem spokojený - a jak říkám nevím jestli to byla jen náhoda a nebo tady všichni hodně přeháníte, tak hned začnete urážet a navážet se. Napsala jsem všechno přesně tak jak jsme to zažili a to právě proto abyste si udělali obrázek jak to v restauraci probíhalo. A bylo tam i dost dalších lidí, kteří si dali jídlo - vesměs tatarák a nijak si nestěžovali. Takže jsem ten elaborát nenapsala abych udělala dobrou reklamu podniku, ale prostě jsem jen popsala naše osobní zkušenoti. TAké jsem nepopřela problémy s rezervací a dokonce jsem napsala že tatarák bych si už příště zrovna nedala. Což mi jako vychvalování nepřijde. Každý má právo říci svůj názor.
A ještě něco - dejte si pozor vy všichni, kteří tady slovně napadáte majitele, máte jediné štěstí že jste de facto nedohledatelní, jinak by mohl majitel zažalovat Vás všechny, kteří ho zde urážíte a pomlouváte a možná mnohdy i neprávem. Sáhněte si do svědomí, jestli si za spoustu problémů nemůžete sami.





Zpět na diskuzi