Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 01.09.2011

Vložil: Lenka

Titulek: Tak já jsem na tom byla asi trochu lépe

Škoda, že jsem tuto diskuzi nečetla než jsem zakoupila onen osudný voucher. Koukám, že naše příběhy se moc neliší......taktéž jsem absolvovala několikero "příjemných" telefonických hovorů, haldu odmítnutých rezervací až jsem se rozhodla do začarovaného podniku vyrazit osobně. Abych byla objektivní, dorazila jsem na místo po 19. hodině, což podle mého by měla být restaurace podle slov majitele nacpaná k prasknutí. Jaké však bylo překvápko, když hospůdka byla kromě jednoho malého stolku v rohu úplně prázdná, avšak na každém stolu byl rezervační lístek. Nelenila jsem, zavítala dovnitř a s dotazem na kterou hodinu jsou všechny ty rezervace jsem nepochodila, nikdo nic nevěděl......ale jinak mají pořád plno. Pak následovaly další nezodpovězené telefonáty až v osudný den mé končící slevy 31.8. se mi zadařilo...DOVOLALA JSEM SE!!! Ale nevím, jestli to byla výhra. Se vší slušností jsem panu vysvětlila, jak jsem se snažila kupón uplatnit, avšak jeho odpověď mi vyrazila dech. Nejdříve mne "pokáral" za to, že volám na poslední chvíli, rezervaci bych i předtím určitě chtěla hned na druhý den a nejlépe na pátek nebo víkend. Když jsem ho chtěla ubezpečit, že je na omylu, že jsem chtěla rezervaci nejméně 14 dní dopředu a v pracovním týdnu, přesvědčil on mne o opaku, protože mne ujistil, že se neumím chovat, skáču mu do řeči a abych si ty proslovy nechala na doma. No a aby ukázal jaký je gentelman, mám tu čest opětně zavítat do jeho podniku, nyní už jako určitě vítaný host a využít možnosti zkonzumovat aspoň tu zatracenou zaplacenou hodnotu kupónu. Je jasné, že se už opravdu moc těším. Pokud by se někdo rozhodl uspořádat hromadnou žalobu, budu pod ní ráda podepsána také.





Zpět na diskuzi