Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 31.08.2011

Vložil: Forleni

Titulek: Re: Re: Dnešní zkušenost

Jestli umíte číst, napsala jsem nejen klady ale jako zápor jsem uvedla právě to, že mi vadilo že tatarák nebyl z pravé svíčkové a namíchaný a také jsem napsala že chápu, že v restauraci nemají naraženo 31 piv. Protože když narazí hospoda 31 piv tak druhý den je téměř všechny může vylít, portože není v jejich silách všechna piva prodat.Je pravda, že by tudíž neměli uvádět že točí 31 piv. A nebo je to také myšeno že se u nich průběžně točí 31 druhů piv, ale už není dodáno, že ne vždy všech 31 je k dispozici každý den. A také jsem kritizovala přemrštěné ceny. Jinak bylo vše v normálu, jak píšu žádný luxus ale normál. Po jídle mi nic není, ani teď veče,. prostě bylo to standartní jídlo.Nejsem nijak spřízněná s hospodou ani s personálem,v restauraci jsem byla poprvé v životě, stejně tak přítel a jeho kamarád. Napsala jsem přesně to co jsme zažili a skutečné dojmy. Nemám důvod lhát.Já měla na voucheru napsáno jen že za 500 Kč můžeme konzumovat do výše 2000,- Kč. O 31 druzích piva tam nebylo ani slovo.
A věřte, můj přítel je docela náročný co se jídla a vůbec restaurací týká, už několik akcí které jsme měli přes slevové portály se mu nelíbilo, jako příklad. Restaurace Zlatý důl, Praha 5, takže kdyby i tady bylo něco v nepořádku tak by se ozval. Ale sám byl překvapený že bylo téměř vše v pořádku. A i pan majitel se tvářil normálně, dokonce se usmíval a normálně s námi komunikoval. Takže to že ostatní máte špatné zkušenosti musí mít důvod někde jinde.





Zpět na diskuzi