Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 31.08.2011

Vložil: Marek Doležal

Titulek: podvodník

Já jsem sice z podvodníka Kensyho peníze za voucher dostal, ale mám naprosto stejné zkušenosti jako vy ostatní (kromě těch pár příspěvků co pro něj píšou jeho věrní, nebo on sám). 14 dní před koncem platnosti voucheru(bylo to cca koncem března 2011), jsem si chtěl objednat rezervaci na neomezenou konzumaci piv a tatarák pro 2 osoby.Na nejbližších 14 dnů mi byla nabídnuta neomezeně omezená konzumace na určité časy, které nebyly delší jak hodina. Samozřejmě jsem byl poučen, že jsem měl voucher využít dřív. Ihned jsem se obrátil na slevový portál, že mi není umožněno využít slevu a že odstupuji od smlouvy.Bylo mi odpovězeno, abych zavolal Kensymu, že je ochoten voucher prodloužit, nebo vrátit peníze.Jelikož jsem si uvědomil, že těžko budu domlouvat hospodu 2 měsíce dopředu,(i když v tomto případě by bylo obsazeno i kdybych chtěl rezervaci třeba 4 měsíce dopředu)
rozhodl jsem se pro vrácení.Když jsem se mu dovolal, říkal ať přivezu voucher do jeho hospody a že peníze vrátí, ale jen pod podmínkou, že přinesu doklad o zaplacení.Když jsem přijel na domluvenou schůzku, tak ve svém podvodném podniku nebyl. Peníze mi vrátila po telefonickém hovoru s Kensym nějaká Ukrajinka.
Samozřejmě , že hospoda byla skoro celá prázdná. Jen se divím, že mě se to přihodilo v březnu a do dnešního dne Kensy krade a krade dál a čoi tomu přihlíží. To je opravdu v tomto státě na blití.





Zpět na diskuzi