Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 29.08.2011

Vložil: Jiří

Titulek: Re: masaker

Dnes jsem utrpěl tuto zkušenost, již před 14 dny nám nebylo umožněno udělat rezervaci do doby platnosti voucheru (31.8.2011), máme s přáteli asi 8 voucherů (ze salespoint.cz). Tehdy to zařizoval kolega a nechal se odbýt. Ale mě to nedalo a asi po týdnu (8-10 telefonátů) jsem se dovolal na číslo na voucheru. S tím, že jsem požádal dotyčného o vrácení peněz, pokud není schopen splnit závazek. Odpověď: Peníze nevrátí. Aby mohl být voucher uplatněn, je třeba mít rezervaci, ale tu neumožní, protože mají plno.

Dle toho co tady čtu a kolik těch voucherových nabídek tato hospoda nabizí mi vychážzí jediné:
*je to cílený podvod na zákazníky (prodat tolik voucherů na které nemají kapacitu)
*navíc odmítnutí vrátit peníze pokud nejsou schopni splnit předem dané podmínky považuji za bezdůvodné obohacení

Pánovi jsem dal do středy 30.8. čas na reakci - návrh řešeni. Pokud ji nedá, že dám podnět na ČOI. Pán mi napsal, ať to klidně podám.

Teď když to tady čtu, že ČOI nevidí problém, tak jsem trochu rozladěný. Ale podnět stejně dám.

Nejde mi o pár stovek o které s přáteli přijdeme, jde mi o to, že takový lidé u nás mohou podnikat a ničit pověst poctivému podnikání. Navíc, když si představíme kolik lidí takto bylo podvedeno, jedná se o velmi zajímavou sumu. -> na trestní oznámení. Já se určitě přidám.





Zpět na diskuzi