Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 29.08.2011

Vložil: Richard

Titulek: masaker

Po dnešnom telefonáte je mi až na smiech. Volal som dnes majiteľovi, že by som tam rád prišiel nesledujúci deň, na čo mi povedal, že najbližší voľný termín je až 2.9. Platnosť môjho kupónu je len do 31.8. (bol mi darovaný kvôli tomu, že to dotyčný človek nestíhal využiť). Po spomenutí tejto maličkosti mi človek na druhej strane arogantným spôsobom povedal: "Čo to je za človeka, ktorý nemá čas 270 dní využiť túto akciu?!" Odpoveď "pracujúci" ho rozosmiala a povedal mi že to je smiešne. Potom mi povedal, že môj zľavový kupón už vlastne pred dvoma týždňami skončil. Je to vraj písané v obchodných podmienkach, že z dôvodu nízkeho záujmu (predalo sa len 2500 kupónov) sa môže zľava skončiť predčasne a zároveň o tom aj informoval cez mail (známemu nič na mail nedošlo). Rozhodol som sa tam prísť osobne, šiel som za čašníčkou, tá mi dala nové číslo na majiteľa, na ktoré keď som zavolal, tak sa ozval ten istý človek :D Bol podráždený, nevedel mi dať rezervačku na 30.8, lebo majú plno ----> o 18:20 tam bolo 70% stolov voľných.
Najkrajšia čerešnička prišla na záver, keď mi povedal, že mám mu poslať kódy voucherov, aby si overil, či sa nejedná o podvod. A ešte....pozor....ak mu zašlem dôvod, prečo som to za 270 dní nemal čas využiť a on to uzná za: logické, racionálne, adekvátne, atď., tak je ochotný poskytnúť mi využitie kupónu vo výške 139 Kč v tom úžasnom prostredí, ktoré som mal možnosť vidieť.
Nemám viac čo dodať :D





Zpět na diskuzi