Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 29.08.2011

Vložil: Pavel

Titulek: Odpověď hygienické stanice

Po hrozném zážitku jsem se rozhodl dát podnět k přezkoumání České obchodní inspekci. Z ČOI mi odpověděli že celou věc předávají Hygienické stanici v Praze. V tu chvíli jsem doufal že spravedlnost by si mohla najít konečně i pana Kensyho... byl jsem naivní a mýlil jsem se. Zde ocituji vyjádření Hygienické stanice Praha:

Vážený pane ----------,

k Vašemu podnětu, který Hygienická stanice hl. m. Prahy obdržela dne 1.8.2011 prostřednictvím ČOI a který se týká restaurace Svět piva, Havlíčkovo nám. 7, Praha 3 sděluji následující.

V období od měsíce března letošního roku řešila Hygienická stanice hl. m. Prahy několik podnětů spotřebitelů, které se týkaly výše uvedené provozovny. Při opakovaných kontrolách nebyly zjištěny hygienické závady, na které poukazujete, to znamená mastné a špinavé nádobí a příbory. Rovněž nebyly shledány závady v oblasti klamání spotřebitele.

S pozdravem

Adéla Č.
oddělení hygieny výživy
pobočky Praha - centrum
--konec citace--

Ano je to opravdu smutné a nanejvýš alarmující, že tak hrozný podnik nikdo nezavře a velmi to smrdí korupcí. Jediné řešení je že by si toho musela všinout média...





Zpět na diskuzi