Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 28.08.2011

Vložil: Pavel

Titulek: za takový chování pověsit majitele za kule do průvanu

Bohužel se připojuji ke smutným "zákazníkům". Po týdnu každodenního volání na obě uvedená telefonní čísla vzal na druhé straně sluchátko notně otrávený, znechucený a protivný týpek, co mi hned na dotaz možné rezervace sdělil, že nejdřív za tři týdny a to kdoví. Což vzhledem k platnosti kuponu bylo pozdě. Po několika větách ohledně férovosti nabídky mi sdělil, že teda bude ochotný mi nachystat jídlo s sebou, tudíž si jej můžu za 3 dny vyzvednout. Krásná představa vzít na výlet do Prahy přítelkyni + druhý pár a strávit sobotní večer někde v parku na Žižkově žváchajíc tatarák ze sáčku s gumovýma topinkama a chlemtajíc pivo z PETky, kterou jsme si měli donést, že nám ji naplní. Na(ne)štěstí se nám situace zkomplikovala a my museli sobotní výlet zrušit. Ihned na druhý den i na třetí od zarezervování se opět nebylo možno nikomu dovolat, tak jsme hned v sobotu ráno poslali SMS, zda by bylo možno přesunout vyzvednutí "potravy" ze soboty na neděli. Poté opět nikdo nereagoval, telefon nebral a SMS byla bez reakce. Jaké bylo překvapení v neděli, kdy jsme si chtěli vyzvednutí potvrdit, naponěkolikáté nám zvedl telefon opět ten milej chlapík k zulíbání a řekl nám, že ze včerejška všechno vyhodil, protože jsme se neozvali včas. Jen doufám, že si ten blivajz dotáhl domů a tam se s ním buď zadávil bo teď prožívá krušné chvilky na záchodě doprovázené bolestivými křečemi od otvoru k otvoru...





Zpět na diskuzi