Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 23.08.2011

Vložil: Forleni

Titulek: No potěš Pámbůh...

No tak to co tady čtu mě zrovna netěší. Zhruba před měsícem jsme si také koupili voucher za 500 Kč na konzumaci do výše 2000 Kč. Minulý týden jsem tam volala, chtěla jsem rezervaci pro 4 osoby na druhý den, měla jsem už domluvené kamarády. Zvedl mi to nepříjemný pán, zřejmě majitel a suše mi sdělil že je plno až do konce měsíce. A voucher byl platný právě do konce měsíce, cca ještě 14 dní. Poté mi z ničeho nic zavěsil. Tak tam pak zkoušel volat přítel, ale nikdo mu telefon nebral celé dva dny. Dokonce druhý den byl až do odpoledne telefon vypnutý. Když se konečně po dvou dnech dovolal tak dostal na výběr dva termíny - dva všední dny vždy od 12:00 do 14:00. Tak tedy vzal ten jeden temín, aby voucher nepropadl.
Po tom co tady čtu jsem zvědavá, jestli bude hospoda tak natřískaná, jak majitel tvrdí. Ale osobně pochybuji, že v tuhle dobu kolem oběda bude narváno. A také se budu těšit, jestli nás pan majitel ve 14:00 vypakuje ze svého lokálu, protože tam budou stát davy chtivých strávníků a nebo jestli když tam nebude ani noha tam budeme moci zůstat déle, abychom si náš voucher náležitě užili. Jakmile bude po akci, napíšu sem svoje dojmy a zářitky.





Zpět na diskuzi