Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 09.08.2011

Vložil: Dr.Zoidberg

Titulek: nemožná rezervace

Dobrý den,

bohužel mám stejnou zkušenost jako ostatní - pouze do části rezervace. Do podniku jsem se (díkybohu) ani nedostal, zkoušel jsem rezervovat voucher pro 4 lidi průběžně 2 měsíce před koncem platnosti. Bohužel bylo prý pořád plno a tudíž jsem se s rezervací nikam nevešel. Po dlouhém naléhání mi bylo nabídnuto přijít využít voucher v pondělí mezi 14-16tou hodinou. Bral jsem to jako špatný vtip. Horší termín je snad už jen sobota mezi 8-10tou ranní. Ze zvědavosti jsem se tam zašel podívat po práci (mám to kousek) cca kolem páté hodiny a světe (piva) div se - v podniku ani noha. Hlavně, že mají pořád plno. Pan majitel by za tenhle podvod měl jít sedět, nebo alespoň zaplatit pokutu a už nikdy v tomto oboru nepodnikat. Pokud by se sečetly hodnoty takto promarněných voucherů, jistě by to vydalo již nad hranici trestného činu. Druhá věc je ta, že jsem se s tímto obrátil na slevový portál XLslevy, kde jsem voucher koupil, ale ti nekomunikují a už ani slevy nenabízejí. Tyto malé slevomatí servery jsou vážně sázka do loterie. Už si tam nikdy nic nekoupím. Sbírá tu někdo tyto případy, klidně se přidám k nějaké hromadné stížnosti. zoidy@email.cz





Zpět na diskuzi