Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 09.08.2011

Vložil: Franta

Titulek: Divné chování majitele

Měli jsme voucher na neomezenou konzumaci, ale zapoměli jsme si rezervovat místo (naše chyba - to uznávám). Tak jsme tam šli jen zkusit, jestli místo nebude. Restaurace byla úplně prázdná. Servírka nám řekla, že bez rezervace není možné voucher uplatnit. Tak jsme na místě zavolali majiteli a ten nám řekl, že rezervace není možná, neboť je restaurace plná :-))). Když jsme mu řekli, že právě sedíme v jeho restauraci a že je úplně prázdná, tak otočil a říkal, že má rezervaca na pozdější dobu a když jsme mu řekli, že pokud se hodpoda zaplní, tak že hned odejdeme, tak nám řekl, že není u počítače a že si tudíž nemůže ověřit platnost voucheru (proč to neřekl hned na začátku rozhovoru a tvrdil, že je hospoda plná nebo proč si do podmínek rezarvace nedal čas, ve kterém se má volat, když na E-maily neodpovídá). Podle mě prostě spoléhá na to, že prodá kupony a a pak svým přístupme znemožní jejich využití. Jinak restaurace na mě opravdu nedělá dobrý dojem. Takové hospody býval na nádraží před 20 lety. Tatarák bych si tam tedy nedal ani kdyby mi za to zaplatili.





Zpět na diskuzi