Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 17.05.2011

Vložil: Fisa

Titulek: Re: Svět Piva - tatarák

Ano, naprosto stejná zkušenost...:-( Byli jsme včera a to co přinesli už na pohled vypadalo velmi podivně, což se povtrdilo při ochutnání. Extrémně pálivá a kyselá směs čehosi, co kdysy bývalo možná maso a mám velké podezření, že ani nebylo hovězí. Ani jsme to nejedli a vrátili. Po krátké diskusi, kdy servírka telefonovala majiteli nám bylo "povoleno" vrácení peněz za voucher s tím, že si zaplatíme pivo, které jsme vypili (á 44 Kč). Á propos, pivo jsme vraceli taky, Vratislavickáý polotmavý ležák ESO byl zkažený, kyselý, nedalo se to pít. Servírka navíc tcrdila, že to tak má být, že je to pivní speciál...:-) No nic, trpká zkušenost za 88 Kč s prázdným žaludkem. Upřímně řečeno nečekal jsem, že tatarák bude něco extra, ale takovou hrůzu jsem už dlouho neviděl. Ještě teď se mi zvedá kufr...jo a prostředí, taky moc "pěkné". Byli jsme usazeni doslova ve sklepě, kdy jsou na sebe namačkány zahradní lavice, budu si odložíte tak leda vedle sebe nebo na zem, záchody příšerný... Možná by si tento "podnik" zasloužil návštěvu z hygieny, ani nechci domylset, jak to asi vypadá v kuchyni....





Zpět na diskuzi