Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 13.04.2011

Vložil: Bořek

Titulek: Tragédi ve Světu piva

Jsem další nespokojený zákazník. Byla to má druhá návštěva. Při té první návštěvě jsme dostali školení a několik výhrůžek, jak se máme chovat, resp. nechovat. No přivítání krapet nestandardní, ale což. Pak vše probíhalo celkem v pohodě. V deset jsme měli poslední objednávku a pak šli domů.

Druhá navštěva byla podstatně odlišná. Když jsem dorazil do toho pajzlu, tak mě zarazila fronta lidí, která nervózně přešlapovala před výčepem, snad jako kdyby čekali ve frontě na banány. Když na mě dorazila řada, oznámil jsem obluze, že zde mám rezervaci pro pět lidí - načež mi bylo sděleno, že tam žádnou rezervaci nemám. Což mě teda zase nijak nepřekvapilo, ono totiž zajistit si tam rezervaci je velice složité, a jak se ukázalo, tak také nemožné. I přesto, že mám rezervaci potvrzenou na emailu, nebylo možné dělat nic, vůbec nic. Nemohli jsme si ani přisednout k pánovi, který nám to nabídl - byl sám a měl celý stůl rezervovaný pro sebe. Servírka nám to zarazila, důvod jsem nepochopil.
Pozval jsem si tam kamarády, kterým jsem chtěl nabídnout tuto slevu, ale odcházel jsem rozpolcen a s pocitem vola, který neumí ani zamluvit hospodu.
Obsluha je v tom vesměs nevinně, ta musí poslouchat svého šéfa (nebo se za něj alibisticky schovává), a lze pochopit, že když si tam někdo neustále stěžuje, že servírky nejsou zrovna nejmilejší. Ale ten šéf, to je kus zloděje a ignoranta. Nevyplatí se mu to. Potom, co jsem zde přečetl a včera zažil, doufám, že ten jeho podnik skončí... zatím je odeslána stížnost na Nebe slev.

P.S. Mám eště 5 voucherů, mohu je nabídnout těm, co si to tam pochvalují. Email osleek@seznam.cz





Zpět na diskuzi