Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 11.04.2011

Vložil: Ala

Titulek: Další nespokojený zákazník

I já se přidám k zástupu nespokojených návštěvníků. Je to snad už naposledy, co se k tomuto tématu vyjadřuji. Vzhledem k tomu, jak nepříjemná byla návštěva podniku Svět piva, psala jsem už několik komentářů pod slevy, abych pomohla ostatním rozhodnout se osobní zkušeností, jestli tahle sleva "stojí za to".

Bohužel jsme měli to "štěstí", že se nám podařilo zamluvit místa pro 10 lidí (s dvouměsíčním předstihem) v jinak poměrně prázdné rastauraci. Chování majitele a obsluhy snad ani nemá cenu popisovat, arogance, příkazy, zákazy, omezení naslibovaných služeb, výhružky.... (kromě mladší servírky, která přišla kolem 6.hodiny, ta byla milá). V podstatě podobné chování, jako popisují ostatní negativní ohlasy na tuto restauraci.

Po těchto otřesných zážitcích jsem chtěla na tuto restauraci upozornit další případné kupující na nástrahy "výhodné nabídky" (lidé co znám by tam už nešli ani zadarmo). Psala jsem slušné komentáře, které jen informovali o přistupu restaurace k slevám. Většinou se v průběhu dne objevilo znační množství negativních komentářů. Pak se ale vždy v jeden okamžik objeví spoustu pochvalných zpráv, většinou psaných jednotným stylem a shodou okolností to bývá v době, kdy začne na dotazy odpovídat i Svět piva - jen můj postřeh.
Je pravda že od mé návštěvy uplynulo už skoro čtvrt roku, ale negativní zážitky byly natolik silné, že mi i po tak dlouhé době stojí zato napsat tak dlouhý přístěvek.

Takže pozor na Svět piva, určitě nedoporučuju ani kdyby byla akce vše zdarma !!!!

Jen se divím, že je ještě někde inzerují, např Hyperslevy - myslím že to nemají zapotřebí, akorát budou mít nespokojené zákazníky a přitom ostatní akce co jsem od nich zkusila byly super. (ostatně všechny slevy které jsem zatím využila byly super, až na Svět piva)





Zpět na diskuzi