Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 07.04.2011

Vložil: Honza

Titulek: Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa Piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Naprosto souhlasím se všemi negativními názory.Já jsem také značně nespokojený s chováním a přístupem pana majitele "Světa piva".Konkrétně jde o jeho neustálé urážení zákazníků, arogantní jednání při snaze o rezervaci, když se mu člověk tedy vůbec dovolá. Poslední kapkou bylo toto pondělí, kdy po předchozí mailové komunikaci jsem si zarezervovali 8 míst, avšak po příchodu jsme zjistili, že nic zarezervovaného není. Při telefonátu mě majitel nazval lhářem a podvodníkem, který má vrátit školné, protože prý neumím číst. Načež mi dále řekl a vyhrožoval, že mám štěstí, že tam není!! Dále při předchozí návštěvě mi majitel vyhrožoval udáním na policii a vyhrožoval mi tím, že má právo mě kdykoli vyhodit z podniku z důvodu mé podnapilosti (do té doby jsem vypij 3 piva). Majitelovo arogantní a hulvátské jednání mě uráží a již tento podnik nechci navštívit. Po přečtení mnoha diskusí nejsem jediný, kdo si na "Svět piva" stěžuje. Nikdo nic tam nekupujte!!!!!!!!!!!!!!!!





Zpět na diskuzi