Diskusní téma: Tragické zážitky ze Světa piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Datum: 05.04.2011

Vložil: Petr Pytka

Titulek: Tragické zážitky ze Světa Piva. Můžete konzumovat neomezeně, ale nesmíte se opít!

Dobrý den, za svoji poznámku ohledně Svět piva se nestydím, tudíž uvádím celé své jméno... I já jsem byl svědkem nehorázné drzosti této restaurce a jejich zaměstnanců, můj otec zakoupil na portálu nebeslev 9 voucherů na neomezený počet piv, tyto vouchery využil, jellikož se stal dědou a tak jsme to šli zapít... rezervace byla na neděli přičemž se rezervace zamlouvala ve čtvrtek, při rezervaci bylo oznámeno kromě jména i telefonní kontakt v případě jakkéhokoliv problému, v neděli jsme tedy šli, byli pozvaní i mimopražští prátelé a jelikož se jde na pivo nejede se autem... při vstupu jsme se tedy šli usadit, přišla ale paní a bez jakkékoliv emoce, či omluvy sdělila že nám byla rezervace zrušena, na otázku proč, odpověděla že se pan Kensy nedomluvil s pivovarem, trošku jsem to nechápal, co s tím má moje rezervace nebo voucher společného, to pivo mu tam teklo tak v čem je problém, odpovědí jsou tedy: 1) buď všem kteří měli to štěstí a voucher využili pili nějaké svinstvo nebo 2) si pan Kensy řekl že přece nebude nálevat takovou partu lidí když může vrátit peníze za zakoupené vouchery a mít tam volno pro kohokoliv jiného... tohle vypovídá vše o této restauraci a o majiteli, takto se seriozní člověk a společno nechová a co hůř, nikdo ho za to nepotrestal, protože nemýlim-li se došlo k hrubému porušení smluvních podmínek... jak vám by se líbilo kdyby jste zaplatil předem někomu za pračku na kterou se těšíte, zařídíte si vše potřebné k jejímu vyzvednutí a ve chvíli kdy si pro ní jdete vám někdo ledovým klidem řekne, není tady máš prachy zpět... kdyby takhle fungovalo všechno skončili by jsme všichni v jedné velké pr...





Zpět na diskuzi