Diskusní téma: Zkušenost s Nebe Slev

Datum: 06.08.2013

Vložil: Martina - vodickova.m@centrum.cz

Titulek: trestní oznámení Nebeslev

Dobrý den, dnes jsem byla na policii ČR v Plzni a podala trestní oznámení na spol. Nebeslev. Můj spis je veden pod číslem KRPP-126885-1/ČJ-2013-030517. Společnost Nebeslev jsem o tomto kroku dnes informovala. Přes diskuze jsem byla v kontaktu i s jinými podvedenými. Někteří trestní oznámení také podali. Jedna paní, co ho podala před týdnem a oznámila to spol. Nebeslev nakonec poté peníze do týdne konečně obdržela na svůj účet. Chtěla bych požádat touto cestou ostatní, co jsou stejně podvedeni - ZAJDĚTE PROSÍM NA POLICII ČR ve Vašem městě a učiňtě to samé. Podání a sepsání oznámení trvá jen chvilku. Všechny oznámení se spojí v jedno, částky vymáhané se sečtou a snad díky tomu začně být konečně vedeno řízení proti této nesolidní společnosti. Už to není jen o vrácení peněz, ale také o tom, aby se toto jednání zarazilo.
Dodatek k podání trestního oznámení: na policii ČR nahlásíte, že jdete podat trestní oznámení. Že by jste se rádi připojili ke spisu č. ... Budou chtít od Vás vědět Vaše osobní údaje z OP, kdy jste přesně zakoupili vouchery, kdy jste odstoupili od smlouvy, o jakou se jedná částku. Z rejstříku jsem si vypsala přesné jméno společnosti a sídlo a doložila svou emailovou komunikaci, odkazy na různé diskuze a své podání oznámení na ČOI.
Po právní stránce se tato kauza právě řeší i na www.hromadnezaloby.cz. Je tam i odkaz na "diskuze" v menu, kde se vyjadřujeme s našimi zkušenostmi s Nebeslev.

Já sama s nimi komunikuji o navrácení částky 4989Kč za dva vouchery od BeautyDepot (dnes jsem zjistila, že se schovali pod novou spol. Skycosmetics!). BeautyDepot vrátil poštovné a ostatní jde za Nebeslev. Minulý týden na 100% slíbili z jejich odd. marketingu vrátit mně peníze, což se opět nestalo. Proto mně došla trpělivost a šla jsem jako jiní na policii ČR. Psala jsem na ČOI, ta s tím nic nedělá. Věřím, že díky těmto hromadným oznámením na poliicii začne konečně řízení proti nim. Už s tím mám zkušenost z aukra s úspěšným koncem proti dotyčnému.





Zpět na diskuzi