Diskusní téma: Zkušenost s Nebe Slev

Datum: 04.06.2013

Vložil: Hana

Titulek: Vrácení peněz

Dobrý den, i já se musím přidat mezi podvedené, kteří marně čejakí na vrácení peněz z uznané reklamace. Dnes jsem narazila na jeden příspěvek, kde už jedna paní žalobu podala. Přikládám ho a také se k žalobě přidám. Udělejte to i vy ostatní, snad to k něčemu bude!

"Dobry den, 21.5.2013 jsem podala trestni oznameni z podezreni ze spachani precinu podvodu na OSZ Olomouc, toto bylo predano 24.5.2013 na Policii CR, Krajske reditelstvi Ol. kraje, Uzemni odbor Olomouc, Sluzba kriminalni policie a vysetrovani Olomouc.
Zde je spis veden pod sp. zn.: KRPM 33603/TČ-2013.
Pridejte se tedy k memu trestnimu oznameni, ikdyz je Vase skoda stejne jako moje mensi nez 5.tis Kc. Nevim, zda neco zmuzeme, ale nic vice nze poslat jeden dopis asi nemuzeme, vzhledme k tomu, ze se jedna o sro, kde prepokladam, ze neni zadny majetek.
Na COI jsem take podala stiznost, take zatim bez odezvy, asi cekaji, az tato podvodna firma vylaka od svych zakazniku dalsi statisice....
V pripade, ze nevite, jak se oznameni pise, napiste mi na zavrioci@seznam.cz, poslu vam me jako vzor."







Zpět na diskuzi