Diskusní téma: Zkušenost s Nebe Slev

Datum: 21.11.2012

Vložil: Ivana

Titulek: Re: kuptonej

Hezký den, já mám naprosto stejný zážitek, jen s tím rozdílem, že peníze má již na účtě zpátky (po 3měsíčním vymáhání!!!)... Doporučuji pročíst diskusi na e-mimino a především pak urgovat Hannu Královou telefonicky, nakonec se snad dočkáte!!! Přece jen se mi teď před Vánoci peníze hodí... Nakupovala jsem na slevištích velmi často (vykupto, slevomat aj.) a vždy maximální spokojenost... Nakupovala jsem většinou rekreační pobyty i kolem 20.000,- Kč jsem najednou posílala (když jsem si nechala sloučit objednávku a prodloužení do lázní), a vždy vše klaplo na jedničku!!! Jen tedy to Nebeslev, to je tedy síla... Nechápu, že je ještě nezavřeli... Vtipný je ten komentář níže, že prý sem píše konkurence, aby je poškodila... Administrátorovi webu klidně ráda poskytnu veškerou únavnou komunikaci s portálem, než jsem dostala peníze zpět... Z toho všeho mi je jasné, že pan Doubrava nechá promazávat ostatní nespokojené zprávy o jeho podnikání, s tímže danému adminovi vyhrožuje, že jestli hanebné /ovšem pravdivé/ příspěvky nesmaže, bude ho žalovat.





Zpět na diskuzi